כתובתנו: קהילת ונציה 17 תל אביב  |  טלפון: 03-6448463
פתוח בימים א-ה 09:00-16:00  |  מענה טלפוני בשעות 10:00-15:00
HE
0

מדבקות שם

למה צריך מדבקות שם ומה הכי חשוב לחפש כאנחנו קונים מדבקות שם
למה צריכים מדבקות שם? ואיך בוחרים אותם?
מדבקות שם, מדבקות שם – בגן , בבית ספר , בכל כיתה ובכל פעוטון , תשמע את צמד המילים הזה.
אבל מה זה ? למה צריך את זה? והכי חשוב איך בוחרים?
ברוכים הבאים למדריך הקצר שלי בנושא "מדבקות שם ואני"

מה זה מדבקות שם?
האמת היא שמדובר בטרנד חדש יחסית, של השנים האחרונות. המדובר פשוט במדבקות לרב עמידות במים, הנושאות את שם בעליי החפץ – לפעמים רק שם פרטי,
לפעמים כולל שם משפחה – הכל בהתאם לצרכים.
מדבקת השם משמשת בעיקר למניעת בלבול בציוד שהוא בדרך כלל זהה, או בלי שום איפיון חיצוני, כדוגמת בקבוקים, קופסאות אוכל, חיתולים, ציוד בית ספר ועוד

למה צריך את זה בכלל?

למה צריך מדבקות שם? נו באמת, הצורך די ברור לפי הפיסקה הקודמת. כצרכנים בפרט (וכבני אדם בכלל) אנחנו רוצים לשמור את רכושנו לעצמנו וגם לא לקחת לנו פריטים שלא שייכים לנו.
הסיפור עוד יותר חשוב כשמדובר בילדים. מדבקות שם לילדי גן בכל הגילאים הם מוצר חיוני ואף הכרחי – לא נרצה שהבקבוק של הילד/ה שלנו ישמש בטעות ילד אחר וכמובן לא נרצה שילדינו ישתמשו בבקבוק לא להם. אותו הדבר לגביי ציוד מתכלה (כגון אבקת תחליף חלב, חיתולים , מגבונים ועוד)
גם בגיל בית ספר הצורך במדבקות עם שם לא נעלם. כאשר כל הציוד של תלמיד/ה יסומן בעזרת מדבקות שם לתלמידים, הדבר יחסוך אובדן מיותר ובלבול שעלול לעלות לנו כסף רב.

טוב, הבנו שצריך , אבל איך בוחרים?
בבחירת מדבקות עם שם , יש כמה קריטריונים:
סט מדבקות שם בגודל וצורה מגוונים:
כאשר רוכשים מדבקות שם, יש לשים לב שהסט שבחרנו מכיל מדבקות במבחר של גדלים וצורה כך שהמדבקות יוכלו להיות מודבקות על גביי מגוון חפצים, ולא שיתאימו רק לחפץ אחד בגודל מסוים.
מדבקות שם במגוון גופנים (פונטים) לבחירה:
כאשר מדביקים את המדבקה על גביי חפץ השייך לילד , נרצה שגם הילד (כמובן תלוי בגילו) יוכל לזהות את המדבקה ולשייך אותה אליו, כך שיוכל לדעת לבדו כי החפץ שייך לו והוא יכול להשתמש בו. ישנם גופנים שונים מסוגים שונים, לדוגמא יש גופן כתב ויש גופן דפוס. אם הילד/ה יודעים כבר לזהות את שמם באותיות דפוס, נעדיף כמובן ששמו יופיע בפונט כתב שיקל עליו את הזיהוי.            בנוסף, גופן "שמן" לדוגמא , מתאים יותר לילדים קטנים יותר – כך שהאפשרות למגוון גופנים לבחירה תתאים את מדבקת השם בצורה מיטבית למשתמש בה.
מאגר עיצובים מגוון:
מדבקת שם טובה, לא תסתפק בשם הילד/ה על גביי המדבקה, אלא תכיל גם עיצוב אישי במגוון נושאים לבחירה (כדורגל, אביר, פרחוני, חיות, ג'ונגל ועוד ועוד) כך שהילד/ה המשתמשים (כמו גם הבוגרים יותר מבין הרוכשים) יוכלו להתאים את המדבקה אליהם כמה שיותר ומדבקת השם, תהפוך עבורם ליותר מאשר מדבקה שימושית, אלא מוצר שיזוהה איתם גם ברמה העיצובית והרעיונית, דבר שיהפוך את המדבקה לאישית יותר.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}