שירות הלקוחות פעיל בוואסאפ 058-5542254
HE
0
רעיונות מקוריים למתנות יום המשפחה לילדי הגן ותלמידים
 
יום המשפחה בגן הוא חג מקסים ובעל חשיבות גדולה לילדי הגן.
לטעמי, בעבור הילד זה עוד חג מקסים שראוי לציון, אלא החג – החג בו הוא מוקיר תודה למשפחה החמה, המגוננת והעוטפת שלו.
בסוף כל יום חוזרים הילדים אל הבית לחיק משפחתם, אל העוגן שלהם – המשפחה שעבור ילדי גן היא הכל בעצם. כל אחד מבני המשפחה מהווה חלק אינטגרלי מעצם קיומו ובטחונו של הילד.
עולמו הריגשי של ילד בגן נשען רובו ככולו על המשפחה (על כל מרכיביה) הממתינים לו בבית.
לכן, מתנת יום המשפחה לילדי הגן, היא, לטעמי, מתנה בעלת חשיבות ומשמעות רבה ביותר – יותר לילד/ה המעניקים אותה מאשר לבני המשפחה שמקבלים אותה.
משום כך, אנחנו בסוכריה, השקענו מחשבה רבה בתחום זה של מתנות יום המשפחה לגן. בעולם הציני של היום, ילד המעניק מתנה מיוחדת שעוצבה במיוחד לבני משפחתו, הוא מראה מרגש.
בלי לזלזל (חלילה) בשאר המתנות המוצעות כמתנות לילדי גן ותלמידי בית ספר כמתנת יום המשפחה (כגון: ספל עם תמונה משפחתית ליום המשפחה, סינר עם שם ליום המשפחה ומבחר תמונות ליום המשפחה)
אנחנו בסוכריה, מציעים מבחר מתנות מקסימות, מקוריות ומעל לכל משפחתיות לתלמידים וילדי גן המציינים את יום המשפחה.
בין שלל הרעיונות המקוריים למתנת יום המשפחה בגן ניתן למצוא:
 
פאזל ליום המשפחה – פאזל עם כמות חלקים משתנה לבחירה, המגיע על קרטון או מגנט. הפאזל משלב תמונה משפחתית וכיתוב אישי....פעילות משפחתית יצירתית.

משחק "משפחתולוגיה" – משחק מקסים ומקורי מבית היוצר של סוכריה. מבחר שאלות שמראות מה בדיוק אנו יודעים על בני המשפחה והם עלינו.....משחק משעשע ומאחד.

משחק "משימות משפחתי" – עוד משחק מקורי של סוכריה. שלל משימות מצחיקות ומקוריות שעל בני המשפחה לבצע בהרימם את הקלף...משחק שכולו הנאה וצחוק.

לוח חגיגות משפחתי –  לוח עד לציון כל המועדים המשפחתיים המשמחים שלנו (כמובן בשילוב תמונה משפחתית וכיתוב אישי)

מארז פעילות אישי – מארז כיפי ומקורי עם שם או תמונה,, מבית סוכריה. מארז ובו מבוכים, דפי צביעה, דפי הדבקה ועוד...מארז שכיף לשחק בו כמשפחה...שעות של הנאה לכל המשפחה.
 
יום משפחה שמח – לכל המשפחות ולילדי הגן ובית הספר 😊
 
 
 
גכיגכיכירכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}