כתובתנו: קהילת ונציה 17 תל אביב  |  טלפון: 03-6448463
פתוח בימים א-ה 09:00-16:00  |  מענה טלפוני בשעות 10:00-15:00
HE
0

מתנה ליום העצמאות לגנים

איך נקבל ערך מוסף עם מתנה אישית בשילוב שם ליום העצמאות
יום העצמאות הוא חג ישראלי, חג לא דתי המסמל את החירות של המדינה בא אנו חיים
היינו רוצים להאמין שהחג מסמל עבורנו יותר מאשר מנגל, קצף בכל מקום ופטיש (יש לקוות שפלסטיק) בראש.
בחג זה אנו מציינים את הישראליות, או ליתר דיוק את ראשית התהוות המושג ישראליות.
ומה יותר ישראלי מאשר אותו שילוב צבעים בסיסי של כחול ולבן.
שני צבעים שאומרים הכל.
ילדי הגן, שומעים בגן סיפורים אודות הקמת המדינה, תוך שימת דגש על הכחול ולבן המוכר.
מתנות ליום העצמאות עם שם ותמונה לילדי הגן, שמעוצבות בפשטות על בסיס הכחול והלבן, הן תזכורת מצוינת עבור הילדים, למשמעות של יום העצמאות.
כובע עם שם לילדי הגן, אותו הם יכולים לחבוש כאשר הם יוצאים אל הבמות (הכל-כך מזוהות עם חגיגת יום העצמאות)  מעניק את ההקשר לחגיגה עצמה.
חולצה כמתנת יום העצמאות לילדי הגן, משמשת כפריט מקסים, אותו יכולים ללבוש ילדי הגן ביום העצמאות, ובעיצוב נכון ופשוט, תהווה החולצה מקור גאווה לילד.ה שילבשו אותה.
מתנות לילדי גן יש הרבה ובהרבה הקשרים (מתנות סוף שנה לילדי גן, מתנות יום הולדת עם שם ותמונה ועוד) אבל לטעמי, ציון החג במיוחד על ידי ילדים ובעיקר ילדי גן, כאשר הם לובשים או חובשים פריט לבוש הנושא את שמם ומשלב עיצוב בצבעי הדגל, הוא דבר חשוב, המחזק את ההבנה של יום העצמאות והלאומיות בקרב הדור הצעיר.
 
ילדים יודעים הרבה, הרבה מאוד. יום העצמאות טומן בחובו המון ידע, ידע שהוא בסיס חשוב להמצאות שלנו כישראלים במקום הזה.
משחק טריוויה אישי ליום העצמאות, כמתנת יום העצמאות לילדי הגנים, נותן לנו כהורים, את האפשרות לשאול את הילדים את השאלות הנכונות (המותאמות לגילם) בנוגע ליום העצמאות, ולוודא שנותר אצלם ערך מוסף באשר למושג יום העצמאות, חוץ מבמות ומנגלים 😊
משחק טריוויה שכזה יכול גם להתאים כמתנת יום העצמאות לתלמידי בית ספר. במשחק זה השאלות הן במשלב גבוה יותר, אך עדיין מקנות לתלמידים הצעירים אפשרות להתוודע ליום העצמאות בצורה עמוקה יותר.
יום העצמאות הוא ציון דרך חשוב בחייה של כל אומה, וילדים בכל הגילאים החל בילדי גן והמשך בילדי בית ספר, יכולים להפיק מציון הדרך הזה מידע משמעותי שישרת אותם כאזרחי המדינה לכשיתבגרו.
מתנות יום העצמאות לילדי גן ולבית ספר עם שם או תמונה, הן דרך מקסימה ומאוד אישית כדי להותיר ערך מוסף לילדים שחוגגים את חג העצמאות.
כאן למטה יש כמה דוגמאות אבל אם תרצו להציץ בגלריה המלאה לחצו על הקישור הזה
 
x

#{title}

#{text}

#{price}