כתובתנו: קהילת ונציה 17 תל אביב  |  טלפון: 03-6448463
פתוח בימים א-ה 09:00-16:00  |  מענה טלפוני בשעות 10:00-15:00
HE
0

מבין המסורות הרבות שמציינות את עזיבתם של הילדים את הגן, רגע לפני היציאה לחופשה, אפשר למצוא את מתן המתנות לילדים, מתנות סוף שנה לגן. מתנות אלו מסמלות את סופה של תקופה והן דרך נפלאה להביע המון אהבה כלפי הילדים הקטנים וגם תשומת לב רבה.

אלו סוגי מתנות יש לסוף שנה בגן

יש מבחר רחב מאד של מתנות סוף שנה לילדי הגן, הנבדלות אלו מאלו בנראות שלהן, בשימוש שלהן וגם במחיר. ברשימה ארוכה זו נמצא: מתנות סוף שנה לילדי הגן עם תמונה כמו פיג'מות עם תמונה, או סינרים עם תמונה ומתנות עם שמות הילדים, כמו כובעים רחבי שוליים עם שם הילד או הילדה, כובעי מצחייה עם שם, צידנית אישית עם שם, מד גובה עם שם, מערכת שעות לבית הספר עם שם המיועדת לילדי הגן שעולים לכיתה א', לוח גיר קטן עם שם ועוד.

מה כדאי לבחור: מתנה עם שם או מתנה עם תמונה

בין אם אלו מתנות סוף שנה לילדי גן עם שם ובין אם אלו מתנות סוף שנה לילדי הגן עם תמונה, לכל אחד מהסוגים יתרונות רבים. בהתלבטות בין שתי האפשרויות כדאי לקחת בחשבון תחילה את התקציב ואת קהל היעד וגם עד כמה מתנה זו אכן אישית. בעוד שמתנה עם תמונה היא אישית מאד וכוללת את תמונתו של הילד או של הילדה, מתנה עם שם (ובייחוד אם זה אך ורק שמם הפרטי של הילד או הילדה וללא שם משפחה) היא פחות אישית ויכולה להתאים לכמה ילדים בו זמנית (בעלי אותו שם). יחד עם זאת, היא עדיפה בהרבה על מתנה ללא שם, שכן משויכת באופן ישיר למקבל או למקבלת אותה ובהחלט מראה על תשומת לב רבה.

איפה ניתן למצוא מתנות סוף שנה לגן

מתנות סוף שנה מוצעות בלא מעט חנויות וחשוב לדעת לפנות לזו, המתאימה. באתר סוכריה תמצאו מבחר נהדר של מתנות סוף שנה לגן, מתנות עם שם וגם מתנות עם תמונה. לקבלת פרטים נוספים בנוגע לכלל האפשרויות באתר ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 03-6448463. נשמח לעמוד לרשותכם.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}