כתובתנו: קהילת ונציה 17 תל אביב  |  טלפון: 03-6448463
פתוח בימים א-ה 09:00-16:00  |  מענה טלפוני בשעות 10:00-15:00
HE
0

מתנות סוף שנה עם שם ותמונה

מה כמה ולמה- כל התשובות כאן
מתנות סוף שנה עם שם ותמונה
כשמתחילה שנת לימודים, אי אפשר להיות בטוחים בשום דבר לגביה. שום דבר פרט לדבר אחד: לכל שנה יש סוף שנה.
כששנת לימודים מסתיימת (אם בגן או בבית ספר) מסתיימת תקופה של ודאות, עבור התלמידים/ילדי הגן, ומתחילה בעצם תקופה של אי ודאות
מורה חדש/ה, גננ/ת חדש/ה ומעל לכל חברים חדשים ועוד המון המון שאלות שעד עכשיו ילדי הגן ותלמידי בית הספר היו בטוחים לגביהם , כעת הן לוט בערפל.
כמו כל אדם, ובודאי כשמדובר בילדים, אין כמתנה כדי לרכך את סיום השנה והיציאה אל דרך חדשה שבה רב הנסתר על הגלוי.
אבל איזו מתנה ניתן ילדים? אפשר תמיד לחלק לילדים מתנות מקסימות אותן ניתן לרכוש בנות בצורה סיטונאית – באמת מתנות מקסימות ואפילו שימושיות
 
אז למה מתנה אישית עם שם ותמונה?
נו, מתנות מקסימות, מתנות סוף שנה לתלמידים הן נהדרות – אז מה אתה רוצה?
נכון, מתנות נהדרות, אבל כמו כל אדם (ושוב אצל ילדים זה עוד יותר חזק)  אנחנו מאוד אוהבים תמונות שלנו, ואפילו מאוד אוהבים את השם שלנו (אפקט הקוקטייל – תופעה שבה גם בתוך המולה רועשת, אם נשמע את שמנו נבחין בכך – מוזמנים לנסות בעצמכם).
אז מתנת סוף שנה זה דבר נהדר, אבל אם נרצה להעניק למתנה ערך מוסיף ובוודאי אישי, מתנת סוף שנה לילדי הגן שעליה מופיע תמונה או שם של המקבל היא המתנה.
בתור אחד שראה את ילדיו מקבלים מתנות עם שם (אפילו רק שם, בלי תמונה) אני יכול לומר בוודאות שילד/ה רואים את שמם על גבי מתנה מגדיל אפילו את רוחב החיוך על פניו – שוב, מוזמנים לנסות.
מתנה עם שם/תמונה מראה שהשקעתם קצת יותר, שבחרתם לתת יחס אישי יותר ועמוק יותר למי שמקבל את המתנה, ולא העדפתם מתנה גנרית כלשהי.

עיצובים אישיים, מי צריך את זה?
תשובה בקצרה: כולם!
מתנה שעליה מופיע שם של הילד/ה היא מקסימה ואישית, העיצוב הוא הדובדבן שבקצפת כשמדובר במתנות אישיות. יש המון עיצובים , המון – אבל אין הרבה עיצובים שתואמים לגיל של מקבלי המתנה בדיוק.
כאן בדיוק מסתתר הערך המוסף של העיצוב האישי – תמונה או שם על מתנה הם אישיים ויפים, אך עיצוב נכון על גבי מתנת סוף שנה , משדרג אותה עוד יותר. כאשר אנחנו מדברים על מתנות אישיות שיש בהן גם שם ותמונה שהופכים אותן למחממות לב עבור מקבליהם, העיצוב האישי , תואם הגיל הוא החותמת הסופית שאומרת: חשבנו על המתנה הזאת עד הסוף.
x

#{title}

#{text}

#{price}